Katalogu izveidošana drukai un publicēšanai internetā

Katalogu maketēšana

Piedāvājam katalogu, bukletu vai brošūru maketēšanas un drukas darbu salikšanas pakalpojumus.

Strādājam, lai nodrošinātu, ka katalogs vai brošūra ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī viegli saprotama un informatīva.

Pievēršam īpašu uzmanību produktu un pakalpojumu detaļām, lai tos varētu izcelt katalogā vai brošūrā. Izveidojam ikonas, dizaina elementus saskaņā ar klienta grafiskās identitātes vadlīnijām. Ja nepieciešams, veicam produktu fotografēšanu mūsu studijā vai izbraukumā, lai nodrošinātu, ka jūsu produkti un pakalpojumi tiek prezentēti vislabāk.

Balstoties daudzu gadu gūtajā pieredzē, garantējam maketēšanas darbu izpildi samērīgā termiņā. 

Drukājot iespieddarbus, ir pieejamas dažādas pēcapstrādes, piemēram reljefspiede, folijspiede dažadās krāsās, kā arī atsevišķu elementu izcelšana lakā. Mūsu speciālists vienmēr ieteiks labāko risinājumu.

Katalogu maketēšanas pakalpojumi ietver profesionālu grafisko dizainu, kurš tiek pielāgots jūsu uzņēmuma identitātei un grafiskajam stilam. Īpaši pievēršam uzmanību, lai nodrošinātu, ka jūsu katalogs ir viegli uztverams, informatīvs un pievilcīgs, tādējādi veicinot jūsu produktu pārdošanu.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu katalogu maketēšanas un drukas darbu salikšanas pakalpojumiem. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izveidot katalogu, kas atbilst jūsu uzņēmuma vēstījumam un vajadzībām.

Produktu katalogu dizaini

Kataloga izstrāde

Plānojot kataloga izstrādi, ir vērts apdomāt tādus parametrus kā izmērs, lappušu skaits, cik daudz paredzēts izvietot fotogrāfijas un tekstu. Kādā valodā būs kataloga teksts? Ja tas būs vairākās valodās, tad mēs piedāvājam arī profesionālu tulkošanu un teksta korekciju. Bieži vien klients jau zina, kādu papīru un stiprinājuma veidu vēlēsies, bet, ja tomēr tas nav zināms, mūsu speciālists palīdzēs un ieteiks piemērotāko.

Mūsu mērķis ir izveidot klientam kvalitatīvu, dizainiski pievilcīgu un ērti lietojamu katalogu, tāpēc, pirms kataloga koncepta un stila izstrādes veicam uzņēmuma grafiskās identitātes, esošo izstrādāto digitālo un drukāto materiālu, mājaslapas, kā arī citu resursu padziļinātu izpēti. Tas mums ļauj radīt jaunu dizainu, ko, saskaņojot ar klientu, attīstam līdz labākajam rezultātam. Ticiet mums, šāds darba ieguldījums pilnīgi noteikti nes lieliskus rezultātus!

Katalogu, brošūru vai bukletu maketēšana vienmēr ir interesants process. Ja nepieciešams, mūsu fotogrāfs dodas pie klienta, lai iemūžinātu darba procesu, vidi, produktus un personālu. Augstas kvalitātes fotogrāfijas izstrādāto materiālu padara vērtīgu, pievilcīgu un noderīgu lietošanai. 

Gadu gaitā ir izveidojusies cieša sadarbība ar tipogrāfijas uzņēmumiem, kurus, nepieciešamības gadījumā, varam ieteikt klientam, tādā veidā nodrošinot pilnu servisu un drošību klientam.

Izveidotot katalogu iespējams publicēt digitālā vidē, piemēram, jūsu mājaslapā ar pāršķiršanas funkciju. Vai arī piedāvājiet saviem klientiem katalogu lejuplādēt uz sava datora pdf failā. Konvertējot failu zemākā izšķirtspējā, tādejādi paverot iespējas nosūtīt to saviem klientiem caur e-pastu.