Fotogrāfa pakalpojumi

Fotogrāfa pakalpojumi: kvalitatīva un profesionāla produktu, nekustamo īpašumu un 360 grādu produktu fotografēšana.

Fotogrāfa pakalpojumu mērķis ir nodrošināt klientu ar augstas kvalitātes fotogrāfijām.

Fotogrāfa pakalpojumiem ir pieejamas cenas, kas atbilst mūsu klientu prasībām. Fotogrāfs strādā ar katru klientu individuāli, lai sasniegtu viņu vēlmes un mērķus.

Fotogrāfs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi ir apzinājis klientu prasības un vēlmes, padarot pakalpojumu kvalitatīvu un ar pievienoto vērtību.

Graphic.lv foto studija atrodas Āgenskalnā. Mūsu plašās telpas ir labiekārtotas, lai apmeklētājiem būtu ērta un mājīga atmosfēra.

Ja jums ir nepieciešami tādi fotogrāfa pakalpojumi kā produktu fotogrāfēšana, nekustamā īpašuma fotogrāfēšana, fotosesijas studijā vai 360 grādu rotējošo objektu fotogrāfēšana Rīgā vai visā Latvijā, sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi sadarboties ar jums un nodrošināt augstas kvalitātes fotogrāfijas jūsu produktiem.

Kāpēc jums nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas? Interneta satura mērķis ir piesaistīt patērētāju uzmanību, jo tiešsaistē tiek veikti pirkumi un kvalitatīvi apskatīt preci var izmantojot, piemēram, 360° rotējošo foto. Nereti klients neizdara pirkumu internetā, jo nespēj pietiekoši apskatīt preci. Šo aspektu var vērst par labu, ievietojot skaistas, kvalitatīvas, interesantas fotogrāfijas. Padomājiet tikai, cik lieliski atsvaidzina un atvieglo produkta apskatīšanu 360° foto! Šis pakalpojums labi piemrētos apģērbiem, apaviem, juvelierizstrādājumiem, traukiem un sadzīves tehnikai.

Kā notiek fotogrāfēšana? Līdz kvalitatīvām un patiešām skaistām bildēm jūsu mājaslapā, sociālajos kontos, bukletā vai privātai lietošanai ir veicami pāris soļi. Vispirms mēs sazināmis savā starpā, lai vienotos par apjomu, cenu, tehniskajiem aspektiem un citiem specifiskiem jautājumiem. Visbiežāk jūsu produkts tiek fotogrāfēts mūsu fotostudijā Rīgā, Āgenskalnā, taču ir iespējams nodrošināt izbraukuma fotosesiju. Kā nākošo mēs veicam aktīvu darbu ar jūsu produktu. Vai tā ir produkta fotografēšana uz balta fona, vai imidža foto, kur produkts tiek ielikts vidē izmantojot butaforijas un dekoru elementus, vai 360 grādu torējošais foto. Saskaņojot konkrētus foto, mēs veicam pēcapstrādi atbilstoši vajadzībām, kā rezultātā jūs saņemiet augstas kavlitātes profesionālas fotogrāfijas ar savu produktu. Viens divi – gatavs!