Graphic.lv

Foto pakalpojumi

Auto foto. 15-20 bildes tiks nosūtītas jums uz epastu tajā pašā dienā.
Cena: 25€

 

Īpašumu foto. Lai veicinātu sava dzīvokļa, mājas īrēšanu vai pārdošanu. Apmēram 50 foto, ja nepieciešams, ir arī apstrāde defektu novēršanai. Bildes tiek nosūtītas pa epstu vai ierakstītas diskā. Šaurām telpām tiek lietots platleņķa objektīvs un ir iespēja izveidot panorāmas skatus.
Cena: 40€/h

 
Komrcefoto.
Ir vairāki komercfoto veidi:
1) Produkts uz balta fona ar ēnām.
2) Produkts uz balta fona bez ēnām, piemēram, katalogiem, kur nepieciešams izgriezt fonu.
3) Produkts uz melna vai krāsaina fona.
4) Produkts iesaistīts interjerā, vidē vai kompozīcijā ar papildelementiem.
5) Produkts pielietojumā. Bukletiem, katalogiem un citām reklāmām.
Cena: 40€/h

 

Pārtikas foto. Lai pārtikas foto izskatītos tik pat skaisti, kā to saņem klients, fotosesijai paplildus nepieciešams pārtikas dizainers, pavārs vai oficiants, kurš uzstāda produktu labākajā servēšanas kompozīcijā.
Cena: 40€/h

 

Izbraukumu fotosesijas. Fotogrāfēšanās jūsu izvēlētā vietā ~1,5h. Pirms fotogrāfēšanās ieteicams izrunāt ar fotogrāfu savas vēlmes un idejas.
Cena: 80€

 

Individuālās fotosesijas studijā. Pirms fotogrāfēšanās ieteicams izrunāt ar fotogrāfu savas vēlmes un idejas. Fotosesijas ilgums aptuveni 1,5h.
Cena: 80€

 

Bērnu fotosesijas. Pirms fotogrāfēšanās ieteicams izrunāt ar fotogrāfu savas vēlmes un idejas. Fotosesijas ilgums aptuveni 1,5h.
Cena: 80€

 

Vecmeitu ballītes. Ja jūs organizējat veicmeitu ballīti, jums ir iespēja izsaukt fotogrāfu uz inresantākajām atrakcijām vai visu pasākuma laiku.
Cena: 40€/h

 

Reportāžas, prezentācijas vai semināri. Notikumu atspoguļošana fotogrāfijās.
Cena: 40€/h

 

Darba vides fotogrāfēšana. Šādi foto nepieciešami, ja vēlaties parādīt klientiem savu darba vidi vai darba procesu.
Cena: 40€/h

 

Atpūtas pasākumu foto. Ballīšu un pasākumu iemūžināšana. Iespēja izsaukt fotogrāfu uz inresantākajām atrakcijām vai visu pasākuma laiku.
Cena: 40€/h

 

Kāzu fotogrāfēšana. Standarta piedāvājumā fotogrāfēšana sākot ar līgavas gatavošanu līdz pat mičošanai. Saņemsiet apmēram 2000-3000 foto, no kurām 20 labākās tiks īpaši apstrādātas.

Par palidus samaksu 150€ iespējams videogrāfs, kurš filmē spilgtākos momentus un izveido ~5min video rullīti.Skatīties video

Cena: 400€

Sporta spēļu vai saliedēšanas pasākumu fotogrāfēšana. Fotogrāfs piedalīsies pasākumā un fiksēs labākos momentus, sekojot jūsu komandai.
Cena: 300€